Domů » Články » Herní novinky » Herní tipy » Do LoLka se vrátil herní mód URF i starý známý My Shop

Do LoLka se vrátil herní mód URF i starý známý My Shop

Vlastní obchod autora
Vlastní obchod autora

Nejpopulárnější herní mód v League of Legends – Ultra rapid fire vystřídal One For All a přinesl s sebou i vlastní obchod, který nabízí skiny ušité hráči na míru.

Pokud jste v poslední době na League of Legends zanevřeli a čekáte na zpestření hry, nyní je čas se k téhle MOBce vrátit. RIOT na live servery vypustil mód Ultra rapid fire. Ten umožnuje zahrát si jakéhokoliv šampiona se zredukovanými cooldowny o 80 % a s nekonečeným množstvým many.

V přikládaném videu se můžete podívat, jak novou šampionku Samiru v URFu exploituje streamer BunnyFuFuu.

S festivalem MS 2020 se vrátil nejen herní mód URF ale i My Shop. Ten každému hráči vygeneruje 6 náhodných skinů na šampiony, které v poslední době hrával častěji. Každý skin může být slevněn od 30 do 70 %. V obchodě se ale neukážou legendární, ani ultimátní skiny. (Sbohem DJ Sono…) Nabídka individuálního obchodu končí 9. listopadu.

Pro My Shop se každému hráči ukáže v klientovi nové tlačítko, hned vedle ikonky klasického obchodu. Hra vás na něj upozorní blikáním. Tak honem nakupovat RPčka!

Avatar
Written by
LoLkař a Simař se speciálním místem pro Mass Effect v srdíčku, student mediálních průmyslů, AV geek, wannabe novinář. #gayandproud #climatechangeisatopic #neverskipmetalsong

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X