Domů » Články » Do Mario Kart Tour míří nový update

Do Mario Kart Tour míří nový update

Mario Kart Tour nám umožňuje zažít vzrušující závodní dobrodružství i na našich telefonech a spolu s updatem přichází do hry dvojice nových závodníků. Osvědčí na zimní vozovce?

Mario Kart Tour jsme v nedávném žebříčku umístili mezi top 5 mobilních her minulého roku a zatím to vypadá, že Nintendo nenechá hru žít jen tak svým životem na okraji videoherního spektra, jelikož se blíží nový update. Update Ice Tour je vskutku za dveřmi, jelikož plánované datum vydání je již během zítřka. Konkrétně v 10 hodin dopoledne pacifického pásma, což u nás bude přibližně 19:00. Ice Tour nahradí New Year´s Tour, která zahájila letošní sezónu. Kromě nových výzev v žebříčku se můžeme těšit na dva nové vyzyvatele. Na Twitteru hry se objevil příspěvek, kde vývojáři představují siluetu nových závodníků. Komunita se hned jala luštění hádanky, a pokud nejste spoiler-sensitive, na Twitteru už se také pravděpodobně podařilo novou dvojici rozklíčovat. Mario Kart Tour stahujte u všech dobrých prodejců, ergo Google Play a App Store.

Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X