Domů » Články » Do Mortal Kombat 11 kráčí Ash Williams z Evil Dead

Do Mortal Kombat 11 kráčí Ash Williams z Evil Dead

Mortal Kombat obohatí nový charakter, který se přijde utkat na život a na smrt s ostatními bojovníky. Oficiální trailer na postavu Ashe Williamse také prozrazuje další hrdiny z nadcházejícího, již druhého, Kombat Packu.

Není to ani měsíc, co se v Mortal Kombat 11 zjevil postrach zločinců Spawn, a nyní nám NetherRealm Studios dávají další nášup. Je to Ash Williams se svou všude přítomnou motorovou pilou, kterou nosí jako protézu místo své ďábelské ruky. Ash do Mortal Kombat zavítá jako host z komediální hororové série Evil Dead, přičemž jeho přítomnost byla komunitou odhalena už díky soundtracku v pozadí, při odhalení prvního Kombat Packu. Namísto potírání nadpřirozených zlounů ho čeká porcování bojovníků, bojujících o osud světa. Spolu s Ashem byl zároveň odhalen Kombat Pack 2, který přinese celou řadu nových hrdinů. A na koho se ještě můžeme těšit? Do hry zavítá sám bůh větru Fujin, čtyřruká Shokan bojovnice Sheeva, černokněžník Havic a na hostování se zastaví Robocop a Candyman. 

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X