fbpx
Domů » Do pohádkového světa nás zavede rytmická skákačka Run The Beat

Do pohádkového světa nás zavede rytmická skákačka Run The Beat

Nová free to play platformovka nám v mobilních zařízeních otevře magický svět, kde je naším úkolem získat zpět naše sluchátka. Hra Run The Beat je dostupná ke hraní již teď, a to zcela zdarma pro Apple i Android. 

Nová hra od vývojářů Mousetrap Games okouzlí nejednoho milovníka plošinovek a hudebních simulátorů. Při vypalování pecek na Guitar Hero nebo v Rock Bandu už nemusíte odpočívat u Maria nebo Jazz Jack Rabbita. Stačí vzít telefon a vstoupit do magického světa Run The Beat. Hra má klasické mechaniky mobilní platformovky. Vaše postava běží vpřed a vy musíte provést patřičný úkon, abyste se vyhnuli překážce v cestě. Kouzlo spočívá v kombinaci s hudbou, kdy příkazy postavě trefujeme do rytmu písniček, hrajících v pozadí. Kolem hudby se odehrává i příběh, kdy se malý kluk jménem Noty snaží proskákat ke sluchátkům, ukradeným zlým čarodějem. Hra je zdarma dostupná na App Store i Google Play.

Source :

GuruGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na