Domů » Články » Do Pokémon GO zavítali další Unova Pokémoni a trading evoluce

Do Pokémon GO zavítali další Unova Pokémoni a trading evoluce

Poslední update Pokémon GO začal doplňovat roaster kapesních monster z páté série. Čtveřice přírůstků není ve hře jedinou novinkou, vývojáři z Niantic do hry přidali také trading evoluce.

Zbrusu novými přírůstky z nově příchozí páté generace do Pokémon GO jsou Bolder, Guldur, Karrablast a Shelmet. Během roku se budeme moci těšit na postupné přidávání dalších Pokémonů z páté série, třeba na legendárního Reshirama, roztomilého Victiniho, nebo elementála Thunduruse. Kromě nových pokémonů byla součástí updatu jedna další, nemalá změna. Pro vyvinutí některých pokémonů nyní nebude třeba určité množství candy, ale bude ho potřeba vyměnit s jiným hráčem. Pokémon se vyvine během výměny. Pokud chcete získat např. Gengara, musí vám hráč v tradu poslat Hauntera, pokud Hauntera pošlete vy, obdrží Gengara druhý hráč. Haunter je jeden z pokémonů, kterého lze nyní vyvinout pouze skrz trading.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X