Domů » Články » Do Pokémon Masters dorazil další sync pair

Do Pokémon Masters dorazil další sync pair

Další sync pair dvojice je nyní hratelná ve hře. Seznam hrdinů a jejich partnerů doplnila Fantina a Mismagius. Před pár dny přitom byla přidána Sabrian a její Alakazam. 

DeNa za letošní rok drží neuvěřitelné tempo. Do hry byli přidáni například Cynthia s Garchompem nebo Stevem a jeho Metagross. Před pár dny jsme se dočkali Sabriny s Alakazamem, kteří mají navíc do konce měsíce svého vlastního Spotligh Scouta. Nejnovější přírůstek do hry, Fantina, je trenérkou Hearthtome stadionu z edice Diamond & Pearl, jejíž věrný parťák je Mismagius. Ten je zaměřený na speciální útoky a disponuje také výraznými útoky na sebeposílení. Mismagius je Pokémon typu ghost a spolu s Fantinou jsou pětihvězdičkovým sync pair. Pokud se vám podaří toto duo získat ještě před koncem měsíce, budete s nimi moci trénovat v rámci Ghost-Type Training eventu, kde získáte xp boost. Hru najdete na Google Play i App Store

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X