Domů » Články » Do Pokémon Masters zavítá další sync pair

Do Pokémon Masters zavítá další sync pair

Dalším ikonickým párem v Pokémon Masters bude duo z třetí generace. Šampióna regionu Hoen s jeho hlavním Pokémonem můžeme ve hře očekávat již příští týden. Vývojáři také zároveň oznámili, že další Syn Pair je již na cestě.

Novou dvojici odhalili na svém oficiálním twitterovém profilu japonský Pokémon Masters banerem se Stevenem Stonem, šampiónem třetí generace pokémoních videoher. Steven se specializuje na trénování pokémonů ocelového typu a jeho nejoblíbenějším mazlíčkem je impozantní Metagross. Podle serveru Gamepress má Metagross používat fyzické útoky, přičemž bude mít řadu buffů jako klasické zvýšení útoku, obrany, ale také nevšední útok garantující 100 % crit. chance pro další útok. Navíc bude možné skrze Sync move Metagrosse megaevolvovat. Steven se svým Metagrossem by do hry měli být přidáni 14. února, přičemž ve stejný den vývojáři DeNa oznámí další Sync Pair, který již teasovali na svém Twitteru. Pokud vám silueta nápadně připomíná profesora Oaka, nejste jediní. 

Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X