Domů » Články » Do Ubisoftu se vrací Maxime Béland, jeden z autorů hry Splinter Cell

Do Ubisoftu se vrací Maxime Béland, jeden z autorů hry Splinter Cell(1 minuta čtení)

Ubisoft poslední roky chrlí jednu hru za druhou, jenže kvantita neznamená kvalitu a v Ubisoftu si toho všimli až dost pozdě. Po neúspěchu The Division 2 se přidá nový Ghost Recon Breakpoint, který byl první dny značně rozbitý.

Společnost se tedy rozhodla odsunout Watch Dogs Legion a pro tento rok značně přepracovat své herní portfólio a značně jej rozšířit. Server Video Games Chronicle na základě této informace sdělil, že by se do Ubisoftu měl vrátit jeden starý známý. Konkrétně Maxime Béland. Pokud se o hry více zajímáte, jistě víte, že působil v Ubisoftu jako kreativní ředitel a pracoval na titulech jako je Rainbow Six: Vegas, Splinter Cell: Conviction nebo Splinter Cell: Blacklist.

Nyní Béland pracuje pro Epic Games, ale za pár měsíců se to zřejmě změní. V rámci restrukturalizace se Béland vrátí do Ubisoftu a obsadí pozici viceprezidenta nového influential editorial týmu. Tímto má pomoci i s vývojem her napříč celou společností. Nabízí se tedy, že se s ním do hry vrátí i značka Splinter Cell, po které hráči již pěknou řádku let volají. Rozhodně by to bylo pěkné zpestření po všech těch dílech Far Cry a Assassin’s Creed.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X