Domů » Články » Do Warframe přibude nový svět, frame a další novinky

Do Warframe přibude nový svět, frame a další novinky(2 minuty čtení)

Letošní TennoCon, jak se nazývá setkání vývojářů s hráči, přinesl spoustu zajímavých věcí. I když se konal jen „virtuálně“ přes Twitch, plně to fanouškům hry vynahradil. Tolik novinek nikdo nečekal.

To, že bude nový warframe, vývojáři ohlásili dávno před conem. Je jím Xaku, „rozbitý“ frame, který své jméno nemá jen tak. Vypadá, jako by sotva držel pohromadě a v jedné animaci si dokonce sundá a zase nasadí nárameník. Co ale nikdo nečekal, bylo představení zbrusu nového světa, jímž je Deimos. Jeden z měsíců Marsu zamořený nepřátelskou frakcí, známou jako Infested. Také podle toho vypadá, místo stromů a trávy samá chapadla a nádorům podobné útvary, obří vážky (na kterých se dá létat) a různé plivající stonožkovité potvory. Na dovolenou ne moc lákavé místo, ale pro hráče, hledající další rozšíření příběhu, ideální. Sice se zatím nedočkáme pokračování New War, dozvíme se však něco o Orokinech. 

Další zajímavou věcí je přidání nové herní mechaniky. Warframe se nikdy nedala označit za „normální“ hru. Většinou na to stačí jeden pohled na design herních postav a nepřátel. Novou podivností, která se ale nijak nevymyká hernímu světu a hráče nevyvede z míry, je možnost ve speciální místnosti na lodi naházet do obřích úst parazita přebytečné suroviny, nebo obětovat jeden za svých warframů a vylepšit si jiný. Takto popsané to nezní tak divně, dokud neuvidíte animace. Heart of Deimos vyjde zdarma na všech platformách již 25. srpna. Souhrn všech odhalení najdete zde.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X