Domů » Články » Dobrodružství Revenge of Antares je novým DLC zvětšujícího se vesmíru Master of Orion

Dobrodružství Revenge of Antares je novým DLC zvětšujícího se vesmíru Master of Orion

WG Labs a NGD Studios vydávají epické rozšíření o nové rasy a další novinky

Bitva o ovládnutí Orionu přináší stále nové výzvy. Již 1. prosince se Master of Orion rozšíří o zbrusu nové DLC nazvané Revenge of Antares. Na hráče čeká celá řada nových a samozřejmě i náročných úkolů. Rozšíření nabídne nejen přístup k novým civilizacím, ale také zbrusu nova vítězství a mnoho dalšího.

Do obrovského galaktického světa navíc přibydou tři hratelné nové rasy Trilarianů, Gnolamů a Elerianů. Impozantní vesmírné národy vás přivedou k novým vítězným cestám a nakonec nabídnou i nadvládu nad galaxií.

Jsme nadšeni, že můžeme hráčům Master of Orion ukázat zbrusu nový obsah,“ řekl Jacob Baucler, Publishing Product Director hry Master of Orion. „Ocitnou se ve zcela novém prostředí, které bude naplněno novými výzvami. Setkají se s novými tvory, s nimiž se pustí do bojů, nebo naopak v nich najdou nové spojence. Nový obsah přidává do již velmi rozlehlé hry zcela nové dimenze.


Tři z nově dostupných ras (Triliani, Gnolamové a Eleriani) si lze pořídit v jednom balíčku. Díky takto koncipovanému rozšíření lze zvětšit možnosti hráčů, jak ještě více uchopit osud své galaxie do svých rukou. Na hráče navíc čeká nehratelná rasa Antaranů a možnost větší interakce s dalšími nezávislými civilizacemi.

Vodní Trilariani jsou mírumilovnou rasou, která zcela opustila koncept války. Když se objeví nějaká velká hrozba, jsou ochotni se do lítých bitev pustit. Gnolamové jsou známi především jako výborní obchodníci. Vyhřívají se dekadentně v záři svých úspěchů a radují se z toho, k jakému bohatství je jejich zkušenosti a štěstěna dostaly.

Elegantní, přesto xenofobní Elariani vnášejí do hry další zajímavý aspekt. Budou obchodovat a komunikovat s jinými rasami, ale zásadně odmítají jakýkoliv negativní vliv na jejich civilizaci. Odmítání a odolnost jiných kultur z nich dělá nekompromisní nepřátele. Antarané jsou záhadnou rasou. Jejich civilizace byla geneticky vytvořena pradávnou civilizací a jsou to válečníci usilující o absolutní nadvládu.

Přečtěte si naši recenzi Master of Orion

Source :
Tisková zpráva, plné znění
X