Domů » Články » League of Legends představuje novou šampionku. Vychází z virtuální K-pop skupiny

League of Legends představuje novou šampionku. Vychází z virtuální K-pop skupiny

Nová šampionka Seraphine
Nová šampionka Seraphine

League of Legends dostane dalšího šampióna. Nový support, ze zázemím v hudebním ansámblu K/DA, se dnes poprvé ukázala na internetu a nelze si nevšimnou, jak nápadně její kit kopíruje jednoho z nejstarších šampionů v LoLku – Sonu.

Ukázku jejího kitu naleznete ve videu. Ve zkratce však přiblížíme, co jednotlivé schopnosti dělají a proč jsou tak podobné abilitám Sony. Jak titulek naznačuje, jde o Sonu 2.0. (pro neznalce League of Legends, jedná se o postavičku, která všechny svoje ability spojuje s hudbou) Můžete tedy čekat, že všechno, co dokáže Sona, dokáže i Seraphine a k tomu dostává ještě bonusy navíc. Nyní se podíváme na podrobný popis jednotlivých skillů nové šampionky.

P (passive)Přítomnost na jevišti

Každá třetí neultimátní schopnost je vycastována dvakrát za sebou. Pokaždé když zacastí jakoukoliv abilitku (a zároveň stojí u spojenec), tak se u ní a u spojence vytvoří “nota”. Ta posiluje její další autoattack. (Bonusový range a magic dmg) Maximální počet not naráz u jednoho šampiona jsou 4.

(Už teď je jasné, že jejím dmg itemem bude Lich Bane, podobně jako u Sony, která je nechvalně známá svým burstem autoattackama po každé třetí abilitě.)

Q – Vysoký tón

Dělá magic dmg. DMG se zvyšuje procentuálně s chybějícimi životy nepřátelů.

(Perfektní pro KS. Stejně jak Sonino Q, které ale nedělá moc samo o sobě, je to jeho efekt z pasivky, který dělá divy)

W – Prostorový zvuk

Shielduje a dáva movement speed Seraphine a spojencům. Pokud už shield na Seraphine nebo spojencích je, místo toho tyto spojence healne. Heal scaluje s počtem přítomných spojenců.

(Celkem zřetelná kombinace Sonina Ečka a Wčka, jenom tedy Soně 2.0 stačí zmáčknout pouze jednu klávesu.)

E – Dropnutí beatu

Slow ve směru před sebe. Pokud už byl slow na nepřátele aplikován, dostanou snare. Pokud už byli snarnutí, dostanou stun.

(Takže jsme dostali aktivní abilitu na Sonin pasivní efekt z Ečka. K tomu ještě dvakrát posílený. GG EZ.)

R – Přídavek

Proud hudby, který způsobí magic dmg nepřátelům. Kromě toho dostanou charm, takže začnou pomaly kráčet k Seraphine, bez možnosti jiné akce. Ultimátka ovlivňuje i spojence – dostanou maximální počet not (4), pokud je ultimátka zasáhne.

(Takže všichni kupujme Lich Bane! Toto už je v podstatě overpowered verze Soniny ultimátky, která dokáže všechny “jenom” zastunovat.)

Aby toho nebylo málo, tak skin, který Seraphine dostane, bude ultimátní, tedy nejdražší jaký lze koupit (3250 RP). Má tři podoby. A nejenom ve hře ale taky na splashartech. Zařadí se tak do ansámblu K/DA, který momentálně tvoří Kai’Sa, Ahri, Akali a Evelynn. Po vzoru Serpahine dostanou v rámci eventu všechny K/DA ALL OUT skiny.

Každá ze tří forem reprezentuje úroveň pěvecké kariéry Seraphine. Dostaneme tak začínající “indie” Seraphine, hvězdu na vzestupu Seraphine a třetí je světová superstar Seraphine.

Seraphine se stává 152. championem v League of Legends. Její příchod bude ohlašovat i další speciální event. Těšit se tak můžeme na mise, bedínky, klíčky a ikonky.

Třešničkou je zvukový indikátor Seraphininy pasivky. Pokud je poblíž ní spojenec, kterému může “odevzdat notu”, začne hrát její hudební podmaz. Něco na způsob DJ Sony, která dokáže změnit hudbu pro všechny hráče.

Myšlenka závěrem: Máme ze Seraphine radost? Ano. Budeme ji instantně kupovat a hrát? Ano. Jsme nadšení z toho, jak Riot vykradl vlastního existujícího championa a vlastně totálně zruinoval jeho budoucnost? Ne. Proč by někdo pickoval Sonu, když může picknou Seraphine, která umí všechno, co umí Sona a ještě dvakrát tolik?

Řada nerfů, která nelítostně čeká na každého nového championa v League of Legends, ale může vytvořit ještě úplně jiného championa. Podobně tomu bylo i u vydání Nami, která se nápadně podobala Janně. Pomalu vysychající pramen nápadů vidíme i na Yasuovom bratrovi Yonovy. Jeho kit je mu až nápadně podobný. Ovšem, jsou to bratři, tak asi proč ne.

Avatar
Written by
LoLkař a Simař se speciálním místem pro Mass Effect v srdíčku, student mediálních průmyslů, AV geek, wannabe novinář. #gayandproud #climatechangeisatopic #neverskipmetalsong

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X