fbpx
Domů » Dočkáme se Keanu Reevese v Marvel filmech?

Dočkáme se Keanu Reevese v Marvel filmech?(1 minuta čtení)

Už několik dní kolují po internetu spekulace o tomto tématu, nyní však bylo potvrzeno, že Marvel se Reevese snaží získat již dlouhou dobu.

Některé zdroje začaly naznačovat, že by se Reeves mohl přidat k MCU jako jedna z postav v nadcházejícím Eternals filmu. Tento snímek má již potvrzené herce jako Angelinu Jolie nebo Richarda Maddena. Podle fanouškovské stránky už probíhá vyjednávání.

Redaktor Jeremy Conrad poznamenal: „Obvykle se nezabývám poplašnými zprávami, ale vzhledem ke zdroji to tady můžu publikovat. Marvel fanoušci snili o tom, aby Keanu byl jedna z postav MCU a já osobně si ho představoval jako Silver Sulfera. Vypadá to však, že se nakonec objeví v The Eternals.”

Zprávy o příchodu Reevese do MCU byly potvrzeny Kevinem Feigem, který řekl, že jednání probíhala ještě dříve, než si to fanoušci dokáží představit. V interview pro Comicbook řekl: „Mluvíme s ním snad o každém filmu, který děláme. Nevím kdy, nebo jestli se k MCU přidá, chceme ale vymyslet správný způsob, jak to udělat.”
Nezbývá nic než čekat, zda veškerá jednání vyústí ve výslednou roli. Feige také poznamenal, že podobnou situaci měli s Jakem Gylenhaalem, se kterým museli mluvit několikrát, než souhlasil s rolí Mysteria ve Spider-Man: Far From Home.

Source :

CheatSheet, Joblo, IMDB