Domů » Články » Dočkáme se nové Spider-Man hry na Vánoce 2021?

Dočkáme se nové Spider-Man hry na Vánoce 2021?

V září minulého roku jsme se dočkali nové hry s dobrým sousedem Spider-Manem, která po zásluze sklidila vlnu pozitivní kritiky. Hráči byli nadšení a projevilo se to i na počtu prodaných kopií.

Ačkoliv Sony explicitně o žádném pokračování nemluví, je další díl povedené akční hry v podstatě vývojářskou povinností. Ať už z hlediska rozsáhlých možností návaznosti příběhu, tak i z hřejivého počtu více než 13 milionů prodaných kusů. Logicky by se nabízelo takto úspěšnou hru vydat společně s novou konzolí PS5 ke konci příštího roku, tato možnost by však byla dva roky po vydání prvního dílu snad příliš ukvapená.

Na posledním podcastu od Kinda Funny Games se Imran Khan na základě svých zkušeností z videoherní produkce vyjádřil, že Sony po domluvě s Insomniac Games bude potencionální vydání hry směřovat spíše ke konci roku 2021. Ačkoliv se 3 roky mezi jednotlivými díly můžou zdát jako dlouhá doba, velkorozpočtová hra s otevřeným světem nějaké to úsilí vyžaduje. Taktéž záleží na rozhodnutí vývojářů ohledně zasazení příběhu, několikrát zpracovaný New York by jim rozhodně ušetřil práci.

Source :

Metro

Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X