Domů » Články » Dočkáme se propojení Star Wars Battlefront II se seriálem Mandalorian?

Dočkáme se propojení Star Wars Battlefront II se seriálem Mandalorian?

Jak je vám jistě známo, v roce 2015 před uvedením sedmé epizody Star Wars se Disney rozhodl ignorovat všechny příběhy z knih komiksů a podobně. Udělal z nich legendy a nyní se snaží vytvořit vlastní propojený kánon.

Plánem jen nejen propojit samotné filmy a literaturu, ale třeba i hry. První takové propojení se možná chystá se seriálem Mandalorian. Podle uniklého obsazení druhé série v něm bude hrát herečka Janina Gavankar. Hráči již moc dobře vědí, o koho jde. Ve Star Wars Battlefront II si totiž střihla hlavní roli Iden Versio.

Pokud jste samotný seriál viděli, určitě víte, že toto spojení je velice pravděpodobné. Mandalorian se stejně jako Star Wars Battlefront II odehrává po šesté filmové epizodě a navíc v seriálu zazní zmínky o bitvě na měsíci Endor. Když se však jeden z fanoušků na Twitteru zeptal, zda je to pravda, samotná Janina Gavankar jej odkázala na producenta jménem Dave Filoni, který je jedním z tvůrců seriálu.

Zda ke spojení dojde, je již jen na Lucasfilmu a Disneym. Pravdou je, že by ale měli začít budovat nový, oficiální rozšířený vesmír, ve kterém toho zatím moc není.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X