Domů » Články » DOOM Eternal: Démonická akce právě v prodeji

DOOM Eternal: Démonická akce právě v prodeji(3 minuty čtení)

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Bethesda Softworks oznamuje, že vstupuje do prodeje očekávaná FPS hraDOOM Eternal od studia id Software. Hra DOOM Eternal je v prodeji od 20. 3. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One v několika edicích.

Zlikviduj peklo s novou hrou DOOM Eternal! Armády samotného Pekla zamořily Zemi. Staň se zabijákem v epické kampani pro jednoho hráče, postav se hordám démonů napříč dimenzemi a zastav finální destrukci lidstva. Jediné, čeho se bojí… jsi ty. DOOM Slayer.

Hra DOOM Eternal od legendárního studia id Software je přímým pokračováním cenami ověnčeného bestselleru DOOM z roku 2016. Zažijte ultimátní kombinaci rychlosti a síly, zatímco si budete razit cestu napříč dimenzemi s využitím nového soubojového systému z první osoby. Hra DOOM Eternal nabídne kromě rozsáhlé kampaně pro jednoho hráče také multiplayer mód “Slayer vs Demons”, kde budou mít hráči možnost zvolit si svou stranu – budete bojovat za záchranu lidstva, nebo se rozhodnete připojit se k démonické armádě?

Hra DOOM Eternal si v českých i světových recenzích odnáší ta nejvyšší hodnocení (aktuální hodnocení PC verze na Metacritic je 90 ze 100 bodů). V rámci českých a slovenských herních webů si můžete prohlédnout recenze například na Games.cz (9/10), Hrej.cz (5/5), Sector.sk (9/10), či na Zing.cz (9/10). V průběhu následujících dní budou mít fanoušci možnost připojit se ke sledování herních streamů na Twitchi v podání předních českých herních influencerů a streamerů, jako je MazariniAgraelus a ArcadeBulls.

Hra DOOM Eternal vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pro více informací o hře navštivte naše stránky zde, případně oficiální stránky hry zde

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X