Domů » Články » Doom Eternal přinese peklo na Zemi. Dostaneme i dvojnásobek démonů

Doom Eternal přinese peklo na Zemi. Dostaneme i dvojnásobek démonů

Budete kosit staré známé démony
Doom Eternal

Reboot série Doom z roku 2016 překonal všechna očekávání. Udržel si kouzlo a šarm tatíčka všech stříleček a přinesl svěží nápady. Není proto divu, že se pracuje na filmovém zpracování. K tomu Bethesda na své E3 konferenci oznámila pokračování v podobě Doom Eternal.

Kromě traileru jsme se mnoha detailů o hře přímo na konferenci nedozvěděli. Ale to nejdůležitější je už teď jasné – peklo míří na Zem a nebude si brát žádné servítky. Démoni pobíhají mezi zříceninami mrakodrapů a je jen na Doom Slayerovi, aby s invazivní hordou něco udělal.

Vývojáři z id Software tak částečně sledují šlépěje starého Doom 2: Hell on Earth. Opět ale půjde o moderní verzi a podle slov kreativního ředitele Hugo Martina se dočkáme dvakrát více démonů. Cacodemon s rukama Pain Elemental z původního druhého dílu vypadá i po letech stále děsivě.

Co se týče hratelnosti, bude na tom hodně podobně jako nedávný reboot. Oficiální stránka slibuje rychlou akci, brutální trhání démonů na kusy a zatraceně velké zbraně. Dočkáme se i pár překvapení, ale ohledně nich vývojáři zatím zarytě mlčí. Snad tím nemyslí battle royale mód.

Výbornou zprávou také je, že na soundtracku pracuje Mick Gordon. Právě ten pracoval na hudbě pro Prey, Doom 2016 a dva poslední Wolfensteiny. I na Zemi se tak můžeme těšit na pořádný hudební doprovod.

Datum vydání zatím stanoveno nebylo, avšak pokud id Software nepracuje na novém enginu, můžeme se dočkat vydání již příští rok. Bližších informací včetně gameplay záběrů se dočkáme již na Quakeconu, který začíná 9. srpna. Další novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: Forza Horizon 4 se přesouvá do Velké Británie. Jako první nabídne cyklus čtyř ročních období

[arve url=”https://youtu.be/_oVwrpfo_QA” /]

Source :

Tisková konference Bethesdy

X