Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » DOOM Eternal: Hra se pyšní novými trailery, součástí hry bude i multiplayer Battlemode

DOOM Eternal: Hra se pyšní novými trailery, součástí hry bude i multiplayer Battlemode

Na včerejší předváděčce Bethesdy jsme se dočkali i velkých jmen, jako například DOOM. Od něj bylo předpokládáno zveřejnění data vydání a představení nových mechanik. Ve všem obstál na jedničku.

V novém krvavém traileru se nám představují lokace zničeného Marsu i Země, nepřátelé zbrusu noví i staří známí z předchozího dílu. Paleta zbraní v mnoha případech prošla řádnou obměnou. Můžeme se těšit na nové plasma zbraně, meč či hák připevněný na dvouhlavňovou brokovnici. Do příběhu a světa, který má za cíl vytvořit nové žijící univerzum nás uvádí charakteristický hlas známého Samuela Haydena.

Představen nám byl i nový mód pro více hráčů, nazvaný příznačně Battlemode. V něm se bude jeden hráč v kůži plně vyzbrojeného Doomslayera potýkat se dvěma ostatními, v rolích démonů. V traileru na tuto multiplayerovou řezačku jsme v hlavních rolích viděli démony Mancubus a Revenant, ve finální verzi hry bude počet hratelných démonů pravděpodobně vyšší.

Ve finále nám byly představeny nové záběry z gameplaye. Zde nám ukázka představuje nové zbraně a nepřátele, otevřenější možnosti pohybu a interakce s prostředím. Hra je oproti předchozímu dílu opět svižnější a plynulejší, disponuje většími možnosti uchopení hry a především více cestami, jak z bezbožných démonů nadělat sekanou. Trochu rušivým elementem je nové uživatelské rozhraní, které je dle našeho názoru možná až moc obsáhlé a barevné. To je však maličkost, kterou zvládneme přehlédnout.

Pekelné akce DOOM Eternal se dočkáme ve třech edicích již 22. listopadu 2019, a to na platformy PS4, Xbox One, Windows PC a Nintendo Switch.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X