Domů » Články » DOOM Eternal: Zlikviduj peklo!

DOOM Eternal: Zlikviduj peklo!

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Bethesda Softworks představuje nový trailer k očekávané hře DOOM Eternal od studia id Software.Hra DOOM Eternal bude v prodeji od 20. 3. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One v několika edicích.

Sleduj zcela nový trailer a ZLIKVIDUJ PEKLO s novou hrou DOOM Eternal! Armády samotného Pekla zamořily Zemi. Staň se zabijákem v epické kampani pro jednoho hráče, postav se hordám démonů napříč dimenzemi a zastav finální destrukci lidstva. Jediné, čeho se bojí… jsi ty. DOOM Slayer.

Hra DOOM Eternal od legendárního studia id Software je přímým pokračováním cenami ověnčeného bestselleru DOOM z roku 2016. Zažijte ultimátní kombinaci rychlosti a síly, zatímco si budete razit cestu napříč dimenzemi s využitím nového soubojového systému z první osoby.      

Předobjednejte si DOOM Eternal a získejte balíček Rip and Tear Pack, který obsahuje:

  • DOOT Revenant Skin
  • Cultist Base Master Level
  • Throwback Shotgun Weapon Skin

Hra DOOM Eternal vychází 20. 3. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně oficiální stránky hry zde

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X