Domů » Články » I Dota 2 dostane vlastní battle royale mód. Budete v něm bojovat o sýr

I Dota 2 dostane vlastní battle royale mód. Budete v něm bojovat o sýr

Ani MOBA od Valve se nevyhne aktuálnímu trendu

Subžánr battle royale je natolik populární, že se objevuje i v dávno zavedených sériích – jmenovitě například nadcházející Call of Duty: Black Ops 4. Že se ale dá výtvor studia Bluehole naroubovat naprosto do jakékoliv multiplayerové hry, nám ukazuje Valve. To se totiž rozhodlo battle royale přidat do Doty 2.

Vaším úkolem v módu The Unferhollow bude s pomocí dvou spoluhráčů najít v podzemí Roshanův vzácný sýr a stát se posledním přeživším týmem. Bránit vám v tom budou monstra, zázraky a také mnoho dalších živých lovců sýru.

Nejedná se tedy o čistokrevný battle royale, silná inspirace je však očividná. Roshan však nebude rád, že mu někdo jeho vzácný sýr chce vzít. Jelikož je však poměrně nemotorný, bude chodby dungeonu bourat. Bude proto dobré si pospíšit, než zmizí.

Kromě The Underhollow nabízí letošní Battle Pass ještě dva další nové módy – Cavern Crawl a Mutation. V prvním případě může být lákadlem odměna v podobě nefritového mláděte Roshana. Nechybějí ani menší kosmetické změny a vylepšení týkající se rozhraní a podobné legrácky.

Nový režim, nesoucí název The Underhollow, je dostupný v rámci International Battle Pass 2018, dostupného za 9,99 dolarů za level 1 verzi. Variantu na levelu 75 seženete za 36,99 dolarů.

Čtěte také: Call of Duty: Black Ops 4 odhaleno. Zahodí kampaň i autoheal, dostane battle royale mód

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X