Domů » Články » Dr Disrespect dostal permanentní ban, důvod prý neví ani on sám

Dr Disrespect dostal permanentní ban, důvod prý neví ani on sám

Internetem hýbe nedávná zpráva o tom, že streamerská hvězda Guy “Dr Disrespect” Beahm dostal permanentní ban na Twitchi. Nyní se šíří různé teorie a nepotvrzené informace. 

Twitch ani Doc se totiž dosud k tématu dostatečně nevyjádřili, alespoň podle fanoušků streamera, a hráčskou obec jen podráždili vágními prohlášeními. Zatímco zástupci platformy mluví o „porušení Pokynů pro komunitu nebo Podmínek služby“, Dr. Disrespect ve své twitterové zprávě vyhýbavě napsal, že Twitch neuvedl důvod banu. Zajímavé je, že se mu nijak nebrání. Vzpomeňme si na ostatní influencery, které potkal stejný osud. Vždy se na Twitteru objevily informace, omluvy nebo vysvětlení od samotných „provinilců“. V tomto případě ne. To může znamenat to, že si je Beahm vědom svých prohřešků a trest přijal.

O události informoval 26. června tweet uživatele StreamerBans. Ihned se objevily zdroje které tvrdily, že se jedná o trvalý zákaz. „S Docem je konec a nejen na Twitchi. Vím proč, nemohu to však říci. Ale je to vážné,“ napsala streamerka ShannonZKiller. Tweet později po negativních ohlasech smazala.

Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X