fbpx

Duke Nukem 3D dostane remaster k 20. výročí

Kromě pořádného faceliftu se nepřekonatelný akční hrdina Duke Nukem dočká i osmi nových levelů, muziky i hlášek od původních autorů.

Na planetě Zemi snad neexistuje nic, co by mohlo překonat balení spoře oděných žen, zabíjení emzáků a sypání hlášek drsnějších než smirkový papír. Pokud by se ale něco takového našlo, určitě by za to mohl nejdrsnější americký frajer Duke Nukem.

Ten se na naše obrazovky vrátí po pěti dlouhých letech a debaklu se jménem Duke Nukem Forever. Neobjeví se ale v novém díle, půjde totiž jen o remaster třetího kousku ze série. Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour ale naštěstí přinese kromě vylepšení grafiky i pár novinek.

Designeři původního dílu se dali opět dohromady a z jejich setkání vznikla celá epizoda s osmi novými levely. K originálu přidali sadu nových skladeb a dabér hlavního drsňáka přidal hromadu čerstvých hlášek.

Gearbox navíc přidal vývojářský deníček a možnost přepínat mezi grafikou původního Duke Nukem 3D a moderní alternativou. Návratu legendy na naše disky se dočkáme už 11. října na PC, PS4 a Xbox One.

Čtěte také: Herečka prozradila vývoj nového Wolfensteina

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.