Domů » Články » Herní novinky » Dungeon Defenders: Awakened – Vývojáři hry hledají pomoc na Kickstarteru!

Dungeon Defenders: Awakened – Vývojáři hry hledají pomoc na Kickstarteru!(1 minuta čtení)

Možná jste již zaznamenali, že vývojáři z Chromatic Games chystají pokračování oblíbené tower defense hry Dungeon Defenders. Nyní žádají hráče, aby jim s vývojem pomohli skrze kampaň na Kickstarteru.

Dungeon Defenders: Awakened má být zbrusu nové, kooperativní tower defense RPG s duší prvního dílu série, avšak v novém kabátě. Hra se má jednoduše vracet ke kořenům, vylepšená o ty nejlepší vychytávky, které se dostaly na světlo herních technologií během osmi let, od vydání původního Dungeon Defenders.

Nadšenci z Chromatic Games ve své kampani slibují zážitek, který bude spojovat staré dobré s novým a inovativním. Chtějí vytvořit nostalgické, okouzlující a moderní dobrodružství, jež si budete moci zahrát až se čtyřmi přáteli v lokální, či online kooperaci na PC nebo Nintendu Switch. To vše v Unreal Engine 4 s podporou cross-platform.

Ve své kampani mají pro donátory spoustu zajímavých odměn a podrobný přehled cílů, kterých touží dosáhnout. Od podpory lokalizací pro jednotlivé země, až po možnost vydání hry na současnou generaci konzolí.

Kampaň končí začátkem dubna 2019. Pokud tedy máte zájem přispět na vývoj Dungeon Defenders: Awekened, směle do toho!

X
X