Domů » Články » Dvakrát a dost. Za opakované špatné chování dostanete v CS:GO permaban

Dvakrát a dost. Za opakované špatné chování dostanete v CS:GO permaban

Pokud si myslíte, že je úmyslné narušování hry velká prča, Valve se o vaše napravení postará

Na podvodníky nebo další rušivé elementy narážíme poměrně často a bohužel i všude, kde se hraje s dalšími hráči. Jelikož tomu není jinak ani u CS:GO, vývojáři se rozhodli v této oblasti zase o něco pokročit a zpřísňují svá pravidla pro udělování herních postihů.

I přesto, že Valve na odstranění nežádoucích elementů, především nadávek a výhrůžek, ve svých hrách pracuje již roky, není podle nich možné všechny do jednoho vymýtit. Na důkaz toho, že vývojáři svůj boj rozhodně nehodlají ještě dlouho vzdát, zapracovali na zpřísnění pravidel, která musí hráči při svém hraní povinně dodržovat. Tentokrát se zaměřili právě na otravy, kteří schválně kazí hru tím, že lezou ostatním do rány, oslepují spoluhráče granáty nebo blokují v pohybu.

Od nové aktualizace buďte připraveni, že pokud si své nedostatky budete vybíjet na ostatních hráčích a dostanete se kvůli tomuto důvodu již podruhé k posouzení ostatními hráči přes funkci Overwatch, budete obdarováni trvalým banem. K posouzení budete předáni již po několika hráčských nahlášení a o vašem osudu poté rozhodnou už jen samotní hráči.

Pokud jste tedy už dříve byli usvědčeni z úmyslného narušování hry, měli byste si od teď dávat pozor, nebo si na svém účtu již více nezahrajete. Jelikož trvalá penalizace je to nejhorší, co se vám ve hře může stát, a ani podpora služby Steam tuto hrozbu nemůže odvrátit i při možném zneužití, hráči proti těmto novým pravidlům protestují.

Společnost Valve své dovednosti dokázala již před několika týdny, kdy zamezila hraní více jak 11 000 hráčů Dota 2 a CS: GO, čímž do hnízda podvodníků zasadila poměrně bolestivou ránu. Tímto krokem by se mohla alespoň částečně zmírnit toxicita dnešních hráčů a napětí na virtuálním bojišti.

Čtěte také: Jihovýchodoasijský stát dostal ban od EA na Origin

csgo_report

Source :

PCGamer

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X