UPDATE: Hledáte svůj herní trůn? Vyprodáváme křesla DX Racer!(2 minuty čtení)

Dopřejte si pohodlí při hraní

Aktualizace: Tak jo, všechny DX Racer židle jsou fuč! Děkujeme za obrovský zájem – přišly nám desítky telefonátů a e-mailů, herní křesla si ale mohlo odvézt jen dvanáctka nejrychlejších. Možná se budeme zbavovat dalších dvou kusů, tudíž nezapomeňte sledovat web, facebook magazínu SkillZone.cz nebo našeho pražského herního klubu. Buďte na pozoru – tentokrát se může dostat i na vás!


Původní zpráva: Hraní na PC není jen o brutálním výkonu mašiny a rozlišení monitoru. Pohodlí tvoří zásadní část celkového zážitku a s bolavými zády si herních radovánek moc nedopřejete. Pokud je to zrovna váš případ, máme pro vás možné řešení – prodáváme naše herní křesla DX Racer.

Herní klub SkillZone neustále prochází většími i menšími změnami a ve velmi blízké mohou návštěvníci očekávat nová křesla od DX Racer, která posunou úroveň pohodlí v našem herním doupěti zase o něco výše. Ale co se staršími kousky? Mohou být nyní vaše – pokud si pospíšíte.

Aktuálně máme v nabídce 12 herních křesel různých sérií. Pravidelní návštěvníci budou vědět, o jaké typy jde, každý si tudíž vybírá na místě. Ačkoliv se nejedná o zbrusu nové zboží, stále se na nich sedí královsky – za pohodlí při paření na kompu se můžeme zaručit. Každé křeslo DX Racer prodáváme za lidových 2 990 Kč. Orientační rozměry křesel najdete na stránkách výrobce.

Pro svou židli si musíte dojít k nám do herního klubu SkillZone v Praze – nikam je nezasíláme. Odběr je možný již dnes po 17:00. Doporučujeme neotálet – kdo dřív přijde, ten dřív sedí, jelikož musíme udělat místo pro nová křesla.

Pokud máte vážný zájem o DX Racer křesílka, pište na dx@skillzone.cz (nezapomeňte připsat tel. číslo) nebo radši volejte přímo do herního klubu na telefon 776 675 455. Ideálně ovšem vyrazte směr SkillZone (Orebitská 630/4 , Praha 3 Žižkov).

Čtěte také: Ukradli nám notebooky. Za nález nabízíme až 20 000 Kč

Source :

Vlastní

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na