Domů » Články » E3 2016: Alfou a omegou Ghost Recon: Wildlands bude kooperace s kamarády

E3 2016: Alfou a omegou Ghost Recon: Wildlands bude kooperace s kamarády

Wildlands odhalil nový trailer a předobjednávkový obsah čtyř chystaných verzí.

Ghost Recon: Wildlands, jenž byl představen již na minulém ročníku E3, se předvedl i letos. Nejen, že jsme se dočkali nového traileru a několikaminutového gameplaye, ale i detailnějších informací o obsahu chystaných verzí.

Titul je zasazen do otevřeného světa, kde budeme mít možnost vyřádit se buď v singleplayeru, nebo s přáteli v coopu. Hlavním cílem bude osvobodit pocuchanou Bolívii, čehož docílíme bojem proti drogovým kartelům, jenž si v tomto státě ve vnitrozemí Jižní Ameriky vytvořili vlastní impérium. Konkrétně se ocitneme ve městě Santa Blanca, kterému vládne nemilosrdný vůdce El Sueno, náš hlavní záporák. Jak takové bolívijské prostředí vypadá a jakým stylem probíhá plnění misí, na to se můžete podívat v novém traileru i přiloženém gameplayi.

Ghost Recon: Wildlands bude k dispozici na PC, PlayStation 4 a Xbox One ještě v letošním roce. Pokud patříte mezi fanatické sběratele speciálních edic, určitě se nezapomeňte podívat na obsah čtyř předobjednávkových balíčků, které naleznete pod trailerem.

Přehled veškerého dění z E3

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X