Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2016 » E3 2016: Dead Rising 4 bude nejvtipnější rubačka zombíků

E3 2016: Dead Rising 4 bude nejvtipnější rubačka zombíků

Ani čtvrté pokračování nám nesebere možnost využít rozmanitý arzenál zbraní a dopravních prostředků.

Série Dead Rising patří už od svého počátku mezi nejšílenější zombie tituly, co se kdy na herní scéně objevily. Tvůrci z Capcomu se pro letošní rok rozhodli obdařit hráče čtvrtým pokračováním, které bude dějově navazovat na předchozí díl a do hlavní role se vrátí postava z prvního dílu série Frank West.

Součástí toho správného zombie masakru nesmí bezpochyby chybět ani rozmanitý arzenál zbraní a řada způsobů, jak tyto nemrtvé stvůry zneškodnit. Demo, jenž můžete vidět v gameplay záběrech pod článkem, se odehrává v zóně infikovaného města plně zaplněného nemrtvými, kam byl Frank West vyslán pomoct jednotce vojáků uvězněné v požární stanici. V ukázce se objevuje hned několik typů šílených zbraní, mezi které se řadí například elektrická válečná sekera nebo vánoční ozdoby.

Jakým způsobem budete své nepřátele ničit po masách, si můžete rozmyslet do konce letošního roku, kdy titul vyjde pro Xbox One a Windows 10. Jak tomu napovídá i zasněžené herní prostředí, zombie rubačky se dočkáme ještě před vánočními svátky.

Přehled veškerého dění z E3

Source :

VG247

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X