Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2016 » E3 2016: Dishonored 2 bude mít i režim zakazující speciální schopnosti

E3 2016: Dishonored 2 bude mít i režim zakazující speciální schopnosti

Nová císařovna Dunwallu může během svého setkání s Outsiderem odmítnout jeho dar v podobě schopností a projít celým příběhem jen s mečem a kuší.

Původní Dishonored je možné dohrát všemi způsoby poměrně bez problémů, pro více zkušené hráče ale studio Arkane připravilo několik výzev. Mezi ně patřil průchod danou misí bez jediného zabití či neodhalení se nepřátelům. Dishonored 2 jde ještě dál a otestuje vaše schopnosti v režimu Flash and Steel.

Pokud si hráči zvolí císařovnu Emily Kaldwin jako svého hrdinu, dostanou možnost odmítnout schopnosti nabízené Outsiderem. Bez nich si budou muset vystačit jen s mečem, kuší a dalšími nástroji. I bez magických schopností bude Dishonored 2 plné možností, jak už vývojáři ukázali na své E3 konferenci.

Za Corva Attana tuto možnost pochopitelně nedostaneme, ten si své schopnosti ponechá z prvního dílu. Bohužel je už 15 let nemusel použít, bude je tedy také muset znovu vylepšovat. Naštěstí na vydání už nebudeme muset dlouho čekat, Dishonored 2 vychází už 11. listopadu na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Přehled veškerého dění z E3

Source :
X