E3 2016: FE v rámci EA Originals nabídne příběh oslavující přírodu(2 minuty čtení)

Budeme hrát za lesní zvířátko, které se snaží pomocí písniček porozumět ostatním zvířátkům a rostlinám.

EA loni na své konferenci překvapilo s roztomilou indie skákačkou Unravel. Tu představil velmi nervózní vývojář a díky tomu prakticky zastínil většinu ostatních AAA her. I tentokrát jsme se dočkali roztomilé indie hry s nervózním vývojářem, ostatní oznámení ale úplně nepřekonala.

Fe je, stejně jako Unravel, vyvíjeno ve Švédsku týmem. Ujmeme se role malého roztomilého stvoření, které se probudí uprostřed lesa a vůbec netuší, co je zač a co má dělat. Jediné vodítko je, že se může s ostatními obyvateli dorozumět pomocí písniček.

Celá hra si bude držet jedinečné audiovizuální grafické zpracování, jak lze vidět v traileru níže. Hlavním tématem je vztah lidí a přírody, který vývojáři znázorňují pomocí němých stvoření, jež se snaží celý les utišit. Vývojáři ze Zoink Games bohužel neoznámili datum vydání ani platformy, na které hra vyjde.

Společně s Fe EA oznámilo svůj program EA Originals, s jehož pomocí chtějí podpořit malá indie studia. EA tak chce lidem představit jedinečné, překrásné a zapamatovatelné hry, jako jsou Unravel a Fe. Dobrou zprávou je, že většina vydělaných peněz půjde přímo do rukou vývojářů.

Kromě FE zatím pro EA Originals nejsou oznámeny žádné další hry, to se určitě během následujících měsíců změní. Od EA to je rozhodně skvělé rozhodnutí, díky kterému se dočkáme více zajímavých her, jež bychom se bez této podpory nedočkali.

Přehled veškerého dění z E3

Source :

pcgamer.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na