E3 2016: Gameplay záběry z Warhammeru 40k: Dawn of War 3 vypadají skvěle(1 minuta čtení)

Vývojářský tým převedl některé prvky z druhého dílu i do třetího pokračování.

Je to již více jak sedm let, co se do prodeje dostal druhý díl ze série Warhammer 40k: Dawn of War, a fanoušci tak netrpělivě očekávají díl následující. Jelikož dlouho dobu o Dawn of War 3 nepadla žádná zmínka, v pokračování série už řada hráčů ani nedoufala. Necelé dva měsíce nazpět se na Twitteru Dawn of War ale objevilo oznámení, že třetího dílu real-time strategie se přeci jen nakonec dočkáme.

Netrvalo to dlouho a ještě před zahájením veletrhu E3 v Los Angeles se objevily první gameplay záběry, které byly pro komunitu příjemným překvapením. Jelikož s několikaminutovým videem přišel německý web PC Games Hardware, není divu, že je doplněno německým komentářem. Ale to snad zarytým fandům nemůže vadit.

Ačkoli se vrátí již známá stavba budov, žádné obranné struktury a opevnění neočekávejte. Velký důraz bude kladen i na schopnosti jednotlivých jednotek a jejich využití v boji. Více informací se už dozvíte sami z přiloženého videa.

Přehled veškerého dění z E3

Source :

VG247

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na