fbpx

E3 2016: The Last Guardian odkryl nový trailer i datum vydání

Po devíti dlouhých letech známe konečně finální datum vydání.

Když Sony potvrdila svou účast na letošním E3 veletrhu, fanoušci prozatím nevěděli, jaké skvělé zprávy na ně čekají. V průběhu tiskové konference bylo konečně objasněno konkrétní datum vydání The Last Guardian. Datum vydání bylo součástí nového traileru, který byl poprvé odhalen během konference, a všem trpělivým fanouškům zaručeně vyčaroval úsměv na tváři.

The Last Guardian je vyvíjený už od roku 2007 a původně jsme si ho měli zahrát na konzolích PS3. Po delší odmlce, kdy byl titul málem zrušen, tvůrci oznámili, že na titulu se opět pracuji a vyjde exkluzivně pro PS4. Nyní, po takřka devíti letech, jsme se konečně dočkali finálního data vydání, které je stanoveno na 25. října tohoto roku.

I přesto, že trailer neukazuje mnoho detailů ze hry, už ho vidělo téměř milion lidí. Shuhei Yoshida poněkud strohý odůvodnil tím, že zbytečně nechtěli prozrazovat příběhovou linii. Ve dvouminutové ukázce můžete i tak spatřit nové záběry ze hry a úžasně vypadající prostředí.

Přehled veškerého dění z E3

Zdroj:

VG247

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.