Domů » Články » E3 2016: Na The Elder Scrolls VI se pracuje, dlouho se ale neukáže, říká Todd Howard

E3 2016: Na The Elder Scrolls VI se pracuje, dlouho se ale neukáže, říká Todd Howard(1 minuta čtení)

No, ne že by o tom někdo pochyboval, ale...

Ani letos se na konferenci Bethesdy během E3 neobjevilo hráči vytoužené pokračování The Elder Scrolls. Jako malou náplast oznámili “jen” remaster Skyrimu v podobě Special Edition pro konzole současné generace a PC, mnohým ale nestačila. Bohužel pro ně, šesté TES je ještě hodně, hodně daleko.

Alespoň podle slov vrchního designera Todda Howarda je The Edler Scrolls VI. „Ano, samozřejmě, že pracujeme na dalším díle. (…) Nicméně musím dodat – a dát si taky pozor, co přesně řeknu – že hra je ještě hodně, hodně daleko,“ přiznává Geoffovi Keighleymu v rozhovoru.

Bethesda Game Studios, jak se její vývojářská divize nazývá, totiž pracuje ještě na dvou obrovských nových projektech. Jak řekl Howard v rozhovoru na E3, o této dvojce nejspíše uslyšíme mnohem dříve než o novém TES.

Podle všeho nechtějí nic uspěchat. Pro pokračování jedné z nejdéle sloužících RPG značek totiž mají údajně připraveno mnoho ambiciózních konceptů a jejich vybroušení si vyžádá ještě roky práce. Jediné, co nám zbývá, je se opatrně těšit a zabavit se do oznámení jinými hrami. Třeba remasterem Skyrimu.

Přehled veškerého dění z E3

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X