E3 2016: ReCore budete moci hrát na XONE i Win10(1 minuta čtení)

ReCore přidá k většině představených her na konferenci Microsoftu a původně exkluzivní titul se dostane i na PC s Windows 10.

Microsoft už dlouhou dobu slibuje, že to s PC hráči myslí vážně, a od příchodu Windows 10 se to snaží dokázat. Na své pondělní konferenci díky tomu oznámil spoustu plánovaných PC verzí pro tituly, jenž byly dříve oznámeny jako exkluzivní pro Xbox One.

Jednou z těchto her je i ReCore, ve které se ujmeme role dívky snažící přežít se společně se skupinkou robotů v postapokalyptickém světě. Každý ze skupinky má jedinečné schopnosti, které se při soubojích, překonávání platforem a řešení puzzlů budou nesmírně hodit.

Microsoft ReCore představil už během své loňské E3 show a datum vydání tehdy bylo stanoveno na letošní jaro. To japonská studia Comcept a Armature bohužel nestihla a vydání bylo v tichosti odsunuto na 16. září pro Xbox One i PC.

To znamená, že ReCore bude součástí nového programu Xbox Play Anywhere. Díky tomu při koupi verze pro Xbox One dostanete i tu pro Windows 10 a naopak. Microsoft slibuje, že když hru odložíte na jednom zařízení, budete moci pokračovat na stejném místě na další platformě. V kooperaci navíc můžete hrát spolu s PC hráči i konzolisty.

Přehled veškerého dění z E3

Source :

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na