fbpx

Superhot

PC
Sledovat
9

Nářez

E3 2016: Superhot pro VR vypadá opravdu super hot

Oculus Touch vám předhodí výhodu v podobě dvou zbraní namísto jedné.

Střílečka Superhot se se svým zpracováním u hráčů a kritiků vyhoupla tento rok celkem vysoko. Jak to tak ale podle nových informací vypadá, titul se ještě nehodlá odebrat do ústraní. Zatímco nyní je titul dostupný pouze pro PC a Xbox One, už brzy bychom se měli dočkat přepracované verze pro virtuální realitu, přesněji pro zařízení Oculus.

Superhot VR, jak byl upravený titul pojmenován, nebude z původní verze hry pouze vycházet, ale naopak se dočkáme plnohodnotné hry, jenž přijde s novými lokacemi a mnoha novinkami. Jelikož vývojáři dobře vědí o brzkém příchodu ovladačů Oculus Touch, ovladače budou ve hře plně využitelné. Zatímco v nynější verzi vám je dovoleno využívat pouze jednu zbraň, s Oculus Touch budete moci využít ihned dvě.

Superhot VR se dočkáme ještě v letošním roce a dle slov SUPERHOT týmu se máme těšit na úplně jiný zážitek z hraní. Pokud vás zajímá, jak hra vypadá s VR rozšířením, nezapomeňte se podívat na nejnovější gameplay trailer.

Přehled veškerého dění z E3

Zdroj:

VG247

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.