fbpx

Mafia 3

PC PS4 Xbox One
Sledovat
6

Dá se

E3 2016: Mafia 3 odpoví na několik otazníků ze dvojky, včetně osudu Joea Barbara

Dočkáme se nejen Vita, ale i dalších známých tváří z druhého dílu.

Mafia 3 sice u českých hráčů neschytává úplně nejkladnější přijetí (na rozdíl od zbytku světa), ale malou útěchou pro ně ale může být vyjádření vývojářů, že se dočkáme několika návratů. Vito tedy nebude jiný, s kým se po šesti letech od Mafia 2 opět setkáme.

Comebacku se údajně dočká i Leo Galante, mafiánský poradce (“consigliere”) šedé eminence podsvětí Empire Bay, Franka Vinciho. Ten poštval Vita proti konkurenčnímu donovi Falconemu, jenž chtěl hlavního protagonistu odstranit. S tím souvisí i nejasný osud Joea Barbara, který šel Vitovi chvilku po krku, aby v samotném závěru vyměnil barvu dresů. Trestu ze strany Lea Galanteho se ale nevyhnul.

Právě třetí díl Mafie by měl vysvětlit, proč se s objemnějším mafiánem stalo, divočejší spekulace dokonce tvrdí, že se ve hře i objeví. Ke slovu se dostane samozřejmě i Vito a jeho důvod, proč se z Empire Bay přestěhoval do mnohem divočejšího New Bordeaux.

Uvidíme, jak to dopadne 9. října, podle nejnovějších gameplay záběrů rozhodně nemáme očekávat elegantní chlapíky v kabátech a buřinkami. Což na druhou stranu nemusí být na škodu – 60. léta zatím nezpracovala žádná hra a na atmosféru rozbouřené Ameriky se docela těšíme. Jen se obáváme, že jen na to.

Přehled veškerého dění z E3

Joe se dočkal i vlastního DLC dobrodružství. Pokud jste ho minuli, možná není od věci si doplnit mafiánské vzdělání.


Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz