E3 2016: V nové South Park hře si užijete urážek, rasismu, gay rybiček i Flashe o berlích(2 minuty čtení)

Prdění opět bude hrát zásadní roli. Asi.

Na epické dobrodružství plné fekálního humoru, nacistických zombie kraviček a naštvaného Ježíše vzpomínáme moc rádi. Ne, nemluvíme teď o výletu do Ostravy (cypové odpustí), ale o skvělém RPG South Park: The Stick of Truth, u něhož Dejv nešetřil v recenzi chválou. Nejenže se hrál skvěle, ale dokázal si v sobě udržet kouzlo seriálové předlohy se vším, co ní patří.

Druhý díl s podtitulem The Fractured But Whole (joke alert) byl měl jít ve šlépějích svého předchůdce, hlavní dětští protagonisté ale tentokrát vymění fantasy ohozy za latexové legíny a levné papírové masky. Autoři South Parku se ničím netají a otevřeně přiznávají, že se dočkáme parodie Civil War a superhrdinských filmů jako takových.

Vaše postava nemluvného klučiny se opět dostává doprostřed velkého konfliktu mezi dvěma dětskými frakcemi, které se nedokážou shodnout, jak natočit milionovou sérii superhrdinských filmů. Narážek na marvelové i DC hrdiny si zde užijete dosyta, stejně jako referencí na samotný South Park seriál. Gay rybičky nesmí samozřejmě chybět. Soudě podle gameplaye, který si můžete pustit níže, hra neztratila na svém ostrém humoru.

Prezentace hry z letošní E3 konference Ubisoftu.


Velkých změn se dočká soubojový systém. Ačkoliv zůstává tahový, nově se můžete vy i parťáci pohybovat po šachovnicovém bojišti a využívat i prostředí ku svému prospěchu – schovávat se za překážky, obcházet obrněné protivníky či je šťouchat do okolních objektů a uštědřit jim nějaké to zranění navíc.

I prdy budou opět zastávat roli mocných zbraní. Ve hře budou některé tělesné plyny tak silné, že dokážou roztrhat i časoprostor a promíchat tak i pořadí v tazích, což se v boji rozhodně bude hodit. Samo sebou se dočkáme několika herních tříd (Židů už údajně nikoliv) a speciálních schopností. Tušíme, že se návratu dočká i Ježíš, pan Hankey i Mr. Slave.

Autoři hry nejsou jen velcí vtipálci, ale i rovina chlapi. Každý, kdo si předobjedná The Fractured But Whole, dostane skvělými hodnoceními ověnčený The Stick of Truth na Steam, PS4 a XONE zcela zdarma. Civilní válka podle South Parku pak vychází letos 6. prosince.

Oficiální trailer ke hře.


 

Source :

Youtube, E3

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na