fbpx

God of War

PS4
Sledovat
10

Dokonalost

E3 2016: V novém God of War bude Kratos vraždit severské bohy

Co dělat, když v návalu agrese vyvraždíte celý řecký panteon...

Letošní konference Sony byla plná překvapení a příjemných odhalení a podle většiny reakcí šlo o nejlepší E3 show letoška. Už první část programu sklidila velký potlesk – byl totiž představen nový God of War v severském prostředí.

Kratovi nezbyl v Řecku žádný bůh, kterému by mohl urvat hlavu (za poslední tři díly to byla asi jeho nejmilejší kratochvíle), možná proto se přesunul na mrazivý sever, kde se chystá šikanovat tamější božstvo. Věčně nasr*ný Sparťan (nikoliv ten fotbalový) má nově i pomocníka – svého syna Charlieho, jenž mu asistuje v soubojích svým drobným lukem.

Válečník zřejmě někde zapomněl své ikonické meče na řetězech a nově si přibral do arzenálu sekeru, která se mu, podobně jako Thorovo kladivo, vždy vrátí do ruky, ať ji hodí kamkoliv. V případě nouze mu ale nedělá problém umlátit nepřítele holými pěstmi.

Podívejte se na téměř desetiminutový gameplay, který odstartoval celou konferenci Sony. God of War nové generace by se mohl objevit na PS4 již příští rok, jde ovšem o pouhou spekulaci.

Přehled veškerého dění z E3

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz