Domů » Články » E3 2016: Ve Scalebound budete s kamarády lovit obrovská monstra

E3 2016: Ve Scalebound budete s kamarády lovit obrovská monstra

Soubojů s megamonstry bychom se mohli dočkat už v příštím roce exkluzivně na Xbox One a Windows 10.

Když byla japonská akční RPG bojovka Scalebound poprvé před dvěma lety oznámena na E3 konferenci, vypadalo to, že japonský herní průmysl bude mít konkurenci pro Final Fantasy. Titul měl na první pohled velký potenciál na úspěch, ale s postupem času a po nekonečném odkládání vydání už tento herní kousek ztrácí na svém prvotním půvabu.

Letos, po dvou letech od prvního odhalení, se tento titul od japonského studia PlatinumGames znovu objevil na Microsoft konferenci v nové ukázce, která měla za úkol představit hráčům bojový systém s gigantickým monstrem a dalšími spoluhráči. Konečně jsme se tak dozvěděli něco o kooperaci, jíž nebylo do této chvíle věnováno moc prostoru. Přestože si bitvu takového měřítka v kooperaci asi jen tak někde nezahrajete, vývojáři mají k dokonalosti stále co dohánět.

Přesného data vydání Scalebound jsme se doposud nedočkali, na pulty obchodů by ale mohla přijít během příštího roku exkluzivně na Xbox One a Windows 10. Hráče zajisté potěší, že pokud si hru zakoupí na Xbox One, zahrát si ji budou moci bez jakýchkoli problémů i na Windows 10 a naopak.

Přehled veškerého dění z E3

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X