E3 2016: Za Francouze ani Rusy si v základním Battlefieldu 1 nezahrajete(1 minuta čtení)

Vývojáři ze studia DICE na Twitteru potvrdili, že se DLC s francouzskými jednotkami dočkáme po vydání. O ruských vojácích bohužel zatím nic známo není.

První světová válka je hrozivý konflikt, kvůli kterému trpěla celá Evropa. Nejvíce válečné strasti pocítili občané a vojáci Německa, Rakouska-Uherska, Francie a Ruska. Dalo by se tedy předpokládat, že se jednotky těchto zemí objeví ve hře o první světové válce, jako je Battlefield 1.

Jak ale studio DICE potvrdilo na Twitteru hry, za Francouze ani Rusy si v základní hře nezahrajeme. Startovní rozpiska zahrnuje jen Anglii, Německo, Rakousko-Uhersko, Itálii, Otomanskou říši a Spojené státy. Vynechání dvou hlavních aktérů je ze strany vývojářů poměrně hloupý krok a pochopitelně s ním mezi fanoušky sklidili vlnu kritiky.

Jak ale bylo později v rozhovoru pro francouzský web Lemonde potvrzeno, Francouzi se do boje přidají později ve formě DLC. Zda půjde o placené rozšíření nebo bude, podobně jako bonusová mapa, úplně zdarma, se stále neví. I tak ale Battlefield 1 nemá úplně vyhráno.

O osudu ruských jednotek DICE a EA stále mlčí, takže není vůbec jisté, jestli se do hry vůbec dostanou. Jejich vynechání by ale rozhodně neprošlo bez povšimnutí, Rusové přeci jen v první světové válce obětovali více než 1,7 milionu vojáků.

Snad se tedy přesnějších zpráv dočkáme ještě před 21. říjnem, kdy hra vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Přehled veškerého dění z E3

Source :

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na