Domů » Články » E3 2017: Legenda se vrací. První Age of Empires dostane remaster

E3 2017: Legenda se vrací. První Age of Empires dostane remaster(1 minuta čtení)

WOLOLO

Závěr akce PC Gaming Show na E3 přinesl jedno velké a nečekané překvapení. Age of Empires, kultovní realtimová strategie z roku 1997, se v rámci oslav 20. výročí od prvotního vydání dočká remasterované verze s názvem Definitive Edition. Těšit se můžeme nejen na nový grafický kabátek, ale i na několik zajímavých změn v hratelnosti.

Návrat Age of Empires se setkal s velmi pozitivní odezvou. Ani se není čemu divit – oproti remasteru druhého dílu se vývojáři Microsoft Studios rozhodli překopat grafiku do plynulejších 3D animací a 4K rozlišení. Obdobně na tom bude i kompletně remasterovaný soundtrack.

Hratelnost se dočká několika zajímavých novinek. Bitevní vřavu půjde sledovat z několika úrovní oddálení, což významně napomůže k přehlednějšímu spravování jednotek na bojišti. Omlazením projdou i multiplayerové funkce, které nově počítají s Xbox Live účty. Měli bychom se dočkat i achievementů, o modifikacích a jiných uživatelských tvorbách ale zatím nepadla vůbec řeč.

Age of Empires: Definitive Edition bude obsahovat i datadisk Rise of Rome. Datum vydání se zatím neví, již nyní se ovšem můžete přihlásit do chystaného betatestu. Mrkněte na trailer níže a pokochejte se, jak ten znovuzrozený střet starověkých frakcí vypadá v novém grafickém kabátku.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=keI83oLw-_4″ /]

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: YP5QR-GVY6K-HC6Q2

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rewlatt

Proč je closed beta US citizens only? QQ

2
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X