Domů » E3 2017: Nový Spiderman v akci. Srší hláškami a rychlými souboji

E3 2017: Nový Spiderman v akci. Srší hláškami a rychlými souboji

A nebude sám
Spiderman

Vytvořit hru se superhrdinou v hlavní roli je nezáviděníhodný úkol. Některá studia prostě vydají rychle spíchnutou hru jako doprovod k filmové premiéře v kinech, jiná zase přijdou s mnoha revolučními nápady jako Rocksteady s jejich Batmanem. Spiderman se dlouhou dobu spíše blížil k prvnímu případu.

Nyní ale licenci k pavoučímu muži získalo studio Insomniac Games, které má za sebou sérii Ratchet & Clank nebo střílečku Sunset Overdrive. Na E3 konferenci Sony se vývojáři konečně předvedli s prvními záběry ze hrya vypadá to, že se Peter Parker konečně dočká pořádné hry.

Nový Spiderman se pevně drží komiksové předlohy. Díky tomu se dočkáme nespočtu hlášek, rychlých soubojů a šplhání po otevřeném New Yorku. Právě při tvorbě bitek se vývojáři silně inspirovali arkhamovskou sérií. Hlavní hrdina proto létá z jedné strany bojiště na druhou a plynule střídá protivníky.

Perfektní budoucnost pavoučího muže ale nečeká. Poměrně časté quick time eventy nás trošku zklamaly, nemluvě o hodně omezeném postupu. Zneškodnění vrtulníku sice vypadá skvěle, avšak při běžném běhání po městě se podobné akce nejspíše nedočkáme.

Insomniac Games zatím nepotvrdili, zda se dočkáme dalších známých hrdinů nebo padouchů. Samotný trailer ale na konci naznačil, že se ve hře potkáme i s Milesem Moralesem, tedy Spidermanem z budoucnosti.

Přesné datum vydání zatím stanoveno nebylo, vývojáři jej ale slibují v průběhu příštího roku.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 0Z8BK-7CR58-GN8GK

Source :

vg247.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na