Domů » Články » E3 2017: Za cara! DLC pro Battlefield 1 nabídne zasněžené mapy i husary

E3 2017: Za cara! DLC pro Battlefield 1 nabídne zasněžené mapy i husary

Nas mnogo

Battlefield 1 dostal během tohoto roku první velké DLC, které zapojilo do virtuální první světové války francouzské jednotky. Další velká strana konfliktu, která v původní hře citelně chyběla, byli Rusové. Ti dorazí na frontu už toto září.

Během akce EA Play jsme se dočkali krátkého traileru k přídavku In the name of the Tsar, který vesměs zrekapituloval informace z květnového oznámení a překvapil několika momenty. DLC přinese do hry šestici nových map, od zasněžených plání po rozlehlá ponurá pole.

Společně s nimi přicválá celá kavalerie husarů, obrovský ruský bombardér Ilja Muromec, již před měsícem odhalený ženský prapor smrti a balík nových zbraní a další vojenské techniky. Bohužel se nedočkáme dodatečných singleplayerových misí za Rusy.

V červnu i červenci se mohou válečníci těšit i na noční mapy Neville Nights a Prise da Tahure, které jsou již nyní hratelné na uzavřených testovacích serverech. Prostředí se inspirovalo významnými milníky Brusilovovy ofenzívy, o krvavou řež tedy nebude nouze.

Na ukázky ze hry byli vývojáři trošku skoupí, další detaily by měli odhalit v průběhu srpnového GamesComu v Kolíně nad Rýnem. Obsah z DLC by tam měl být údajně hratelný, tudíž můžete dopředu očekávat naše první dojmy z východní fronty. Ve jménu cara si zabojujete letos v září.

Další DLC, která se zaměří na válečné operace v Turecku, vyjde údajně do konce roku.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=O3zza3ofZ0Q” /]

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 88E6G-0ELA5-GL69W

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X