E3 2017: Podívejte se na uniklé záběry ze Star Wars: Battlefront 2

Potká se takhle Darth Maul, Boba Fett a Rey

Update: Během konference EA Play se Battlefront 2 ukázal se vší parádou v 30 minutách záběrů. Pokud vás zajímá, jak vypadá střet mezi klony a droidy v nabooském hlavním městě Theed, přečtěte si nový článek. Je plný výživných informací.

Původní zpráva: Jen pár hodin před začátkem tiskové konference EA vyhřezlo na Youtube nové gameplay video z multiplayeru Star Wars: Battlefront 2. To dostálo všem slibům vývojářů a ukázalo divoké bitvy mezi hrdiny napříč všemi érami.

Záznam z multiplayerové řežby se objevil u youtubera DukemNukem, který měl to štěstí si vyzkoušet Star Wars: Battlefront 2 s předstihem na EA Play. Samo sebou původní video na internetu moc dlouho nevydrželo, někteří uživatelé si ho ovšem stihli stáhnout a nahrát na jiné portály, jako je Dailymotion či… no, Pornhub.

Ale k obsahu. Hlavním tahákem celého videa je fakt, že se na bojišti střetnou všechny filmové éry Star Wars, tedy jak původní, tak prequelová a nejnovější trilogie. Ve dvanácti minutách se proto můžete níže podívat, jak se řežou nepřátelé za Darth Maula, Rey či Boba Fetta v prostředí honosného paláce na planetě Naboo.

Potěšila nás i přítomnost droidů a systému tříd, přestože se jim Dukemnukem nevěnoval takovou pozornost. Každopádně po grafické stránce vypadá Battlefront 2 fantasticky, ačkoliv po zkušenostech s prvním dílem víme, že to k úspěchu nestačí. Během konference EA bychom se měli dočkat dalších detailů o hře. Živý přenos můžete sledovat zde.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 5M8QN-KXWKN-X3HBZ

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz