E3 2017: Sledujte živě tiskovou konferenci Bethesdy(2 minuty čtení)

Dočkáme se nových The Elder Scrolls?

Začíná jedna z nejzásadnějších herních akcí na světě! Sledujte s námi E3 2017 a vyhlížejte naše články – nejenže je budeme sypat jako z pytle, v každém ale navíc najdete Steam klíč k náhodné hře! Více speciální E3 soutěži se dozvíte zde, souhrnnou stránku se všemi letošními E3 články pak zde.

Přestože je Bethesda relativním nováčkem v pořádání E3 konferencí, alespoň teda v porovnání s EA, Ubisoftem či Sony, už na své premiéře v roce 2015 dokázal pořádně zazářit a ani vloni nešetřil na zajímavých oznámeních. Co chystá letos? Pojďme si zaspekulovat.

S největší pravděpodobností uvidíme první záběry z nového Wolfensteina, který údajně ponese název The New Colossus. Alespoň to tvrdí někteří herní novináři, kteří zároveň větší odhalení hororového The Evil Within 2 a DLC pro rebootovaného Dooma.

Některé spekulace zase tvrdí, že Bethesda konečně odhalí svůj tajemný projekt Starfield. Údajně by mělo jít o sci-fi RPG, který v mnoha ohledech půjde po šlépějích Falloutu a The Elder Scrolls, alespoň co se týče míry svobody.

A co nové The Elder Scrolls? Těžko říct. Rozhodně bychom si ho přáli ze všech titulů nejvíce – přeci jen nás od Skyrimu dělí dlouhých 6 let, tak třeba se dočkáme nějakého závěrečného překvápka. Přímý přenos z konference začne v 6:00 ráno. Sledovat jej můžete níže v článku.

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: HMZHA-XR25A-5TZWP

Source :

Vlastní

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na