E3 2017: Far Cry 5 ukázal záběry ze hraní. V boji vám pomohou i psi(1 minuta čtení)

Snad nás ten pes nestřelí do zad

Oznámení Far Cry 5 se neslo v poklidném tempu. Po první spekulaci vyhřezla série krátkých teaserů, poté jsme se dočkali celého traileru. Na oblíbenou střílečku nezapomněli vývojáři ani během jejich E3 konference, kde se nám dostalo několika minut záběrů přímo z hraní.

To by už ani nebyl Far Cry, kdyby ve hře chyběl otevřený svět, banda po zuby ozbrojených šílenců a ikonický záporák. Nejnovější díl je zasazen do americké Montany, piráty a revoluční jednotky proto nahradili náboženští fanatici které vede samozvaný prorok Joseph Seed.

Místní kvůli tomu žijí v neustálém teroru, což se samozřejmě podepsalo na jejich morálce. Naštěstí hlavní hrdina nebude ve své cestě za osvobozením Hope County sám a na pomoc mu přijde celá řada různorodých charakterů. Vedle NPC bude moct rozdávat rozkazy i vlastním kamarádům.

Vývojáři si na systému verbování hodně zakládají. Většina obyvatel je schopna pomoci v boji, své služby za trochu peněz ale nabízí i pilot nebo pes. Jak už je u Ubisoftu zvykem, do Far Cry 5 se probojovala tradiční dávka nadsázky a čtyřnohý kumpán tak dokáže aportovat zbraně.

Mezi náboženské fanatiky se podíváme 27. února na PC, PS4 a Xbox One. Příjemným bonusem je podpora jak PS4 Pro, tak nově oznámeného Xbox One X.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 37KLX-B622E-E66QE

Source :

pcgamer.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na