E3 2017: Final Fantasy XV dostane VR rozšíření – rybářskou minihru

Pánská jízda trochu jinak

Sony nám konečně během své E3 konference ukázala nové záběry z připravovaného rozšíření Final Fantasy XV pro PlayStation VR. Držte si klobouky, protože nás čeká KRUTOPŘÍSNÝ simulátor rybaření… Aha, tak to nečekal asi nikdo.

Již dříve nás Sony lákala na VR rozšíření oceňované Final Fantasy XV, kde spolu s Noctem a jeho partou budete bojovat s monstry, kterých je ve světě Eos nespočet. Nyní přišel nový trailer, ale již na něco zcela jiného – rybaření.

Rozšíření se bude jmenovat „Monster of the Deep“ a vy budete spolu s vašimi parťáky lovit ryby – v rybnících, bažinách, na zatopených hřbitovech… no, bude to určitě psina. Budou na vás čekat i různá vodní monstra, která otestují váš rybářský um.

Není snadné odhadnout, co se stalo s původní akční ukázkou hry, která nám byla před rokem přislíbena, nicméně Square Enix si něco nachystal alespoň pro ty z vás, kteří vždy snili o tom zasednout k ohni, zakousnout rybu a pokecat s Noctem, Gladiolem a těmi dalšími cool týpky.

Cílová skupina hráčů je nám tudíž momentálně nejasná. Nového rybářského rozšíření pro PlayStation VR bychom se měli dočkat již v září tohoto roku.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: TTYJ4-F2CGC-GE67

Zdroj:

Tisková konference Sony

Lukáš Dolejš
Zastánce již mrtvé PS Vity, kterou i přesto podvádí s 3DSkem. Pokud zrovna nepaří Hotline Miami, či nemá pusu plnou SBX kávy, oddává se dýchánkům s Bulánky. Největší zálibou je pomalé umírání při instalačkách XBONE her.