Domů » Články » E3 2017: Taktická strategie Mario + Rabbids Kingdom Battle vyjde v srpnu

E3 2017: Taktická strategie Mario + Rabbids Kingdom Battle vyjde v srpnu

Pořád lepší než Mimoni
Mario + Rabbids Kingdom Battle

Japonsko je zemí plnou vesele ujetých firem a Nintendo není žádnou výjimkou. Italský instalatér, co zachraňuje dvakrát tak vysokou princeznu před obřím ještěrem, o tom může vyprávět své. Obzvláště s Mario + Rabbids Kingdom Battle na obzoru.

Měsíc staré spekulace se potvrdili, Ubisoft totiž během své E3 konference odhalil jednu praštěnou kombinaci univerz. Nejznámější herní postavička tak spojí síly se šílenými králíky z Francie, aby splnili jednoduchý úkol – zmlátit ostatní šílené králíky, porazit Bowsera a zachránit princeznu.

Rabbids se pochopitelně budou držet své pověsti a hra se nebude brát tak vážně. Mario do své party bude moci nabrat jak své staré známé kamarády, tak jejich ušaté protějšky. Doslova. Pár králíků totiž okopírovalo kostýmy ostatních postaviček a my se tak dočkáme zvířecí Peach nebo Donkey Konga.

Hratelnost se zase bude lišit od standardů obou značek. Půjde totiž o tahové RPG ve stylu XCOMu, včetně výbuchů a pořádných pistolí. Pro Nintendo to je velmi netradiční přístup, přesto dostal posvěcení samotného Šigeru Mijamota, který společně s Yvesem Guillemotem pózoval s bouchačkami ze hry.

Mario + Rabbids Kingdom Battle pochopitelně vyjde exkluzivně pro Nintendo Switch. Na taktické bitvy nebudeme muset dlouho čekat, Ubisoft stanovil datum vydání na 29. srpen letošního roku.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=6zH-Rhdj5Wc” /]

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: XB30H-Y0TG3-VEBPY

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X