E3 2017: Sledujte živě tiskovou konferenci Microsoftu(2 minuty čtení)

Odhalení nové konzole je na spadnutí

Začíná jedna z nejzásadnějších herních akcí na světě! Sledujte s námi E3 2017 a vyhlížejte naše články – nejenže je budeme sypat jako z pytle, v každém ale navíc najdete Steam klíč k náhodné hře! Více speciální E3 soutěži se dozvíte zde, souhrnnou stránku se všemi letošními E3 články pak zde

Ačkoliv se konference Microsoftu tradičně jmenuje Xbox E3 Briefing, i pro PCčkaře je rok od roku zajímavější. Hry, které se během více než hodinové show mihnou, už ve většině případů ani nebývají konzolovými exkluzivitami, což ostatně potvrdil loňský rok s programem Xbox Play Anywhere.

Čeho se dočkáme letos? Zraky hráčů se upírají především na odhalení konzole s kódovým označením Project Scorpio, který možná zazáří svým výkonem, funkcemi i katalogem her. Poslední jmenovaná položka byla největší bolístkou XONE, snad se tedy situace zlepší u nové generace herních mašin.

A těch her má být údajně mraky, jak ostatně hlásal Phil Spencer před samotnou E3. Jejich konference se místo klasických 90 minut zřejmě protáhne o další půlhodinku. S jistotou se dočkáme nových záběrů z her jako Forza, State of Decay 2, Crackdown 3 či záhadného titulu Anthem, kterou včera odhalili vývojáři z BioWare v rámci EA Play. Zcela určitě se můžeme těšit i na nové značky.

Přímý přenos z konference začne ve 23:00. Sledovat jej můžete zde v článku přes Twitch, případně i na oficiálních stránkách Xboxu.

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: WFG4T-DA79Y-RIN6R

Source :

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na