Domů » Články » E3 2017: Sledujte živě tiskovou videokonferenci Nintenda

E3 2017: Sledujte živě tiskovou videokonferenci Nintenda

Zazáří s hrami na Nintendo Switch?

Začíná jedna z nejzásadnějších herních akcí na světě! Sledujte s námi E3 2017 a vyhlížejte naše články – nejenže je budeme sypat jako z pytle, v každém ale navíc najdete Steam klíč k náhodné hře! Více speciální E3 soutěži se dozvíte zde, souhrnnou stránku se všemi letošními E3 články pak zde.

Živé E3 konference už máme konečně za sebou, byl by ale hřích vynechat posledního velkého hráče na scéně. Nintendo již tradičně chystá přímý přenos z předpřipravené videokonference, kterou letos pojmenovalo Nintendo Spotlight. Co od ní můžeme očekávat?

Pevně doufáme, že plejádu her na Nintendo Switch. Jak jsme psali ještě před vydáním hybridní konzole, její dlouhodobější úspěch bude stát především na slušivém katalogu exkluzivních titulů. Zelda dopadla sice fantasticky, ale ani ta se nedá hrát donekonečna, pokud autoři neoznámí nějaké větší DLC. Což se velmi pravděpodobně stane právě dnes.

Pojďme ale k jiným konkrétním titulům. Skyrim pro Switch se ukázal už během konference Bethesdy, Mario + Rabbids zase během ubisoftí show, obojí ale zřejmě uvidíme i zde. „GTAčkový“ Super Mario Odyssey je jasná věc, stejně jako další drobky k Pokken Tournament DX, Splatoon 2 a Arms. Xenoblade Chronicles 2 možná taky, s trochou štěstí ho doprovodí i Fire Emblem pro Switch.

Ani handheldy z rodiny Nintenda 3DS by neměly zůstat pozadu. Můžeme se těšit na ukázky z RPG her Pokémon UltraSun a UltraMoon (nebo emulovaný Gold a Silver), Fire Emblem Warriors, Hey! Pikmin a Ever Oasis. Málo? Silně pochybujeme, že by to bylo vše.

Trošku doufáme i v nového Prof. Laytona, Ace Attorney a odhalení revize retro konzole SNES, o němž se spekuluje nějaký ten pátek. Živý přenos začne v 18:00 našeho času a můžete ho sledovat níže.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=M2mZS_p4A7Y” /]

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: EFMIT-JKZRW-8L8NH

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X