Domů » Články » Herní novinky » E3 2017: FIFA 18 opět přinese příběhový mód. Kromě verze pro Nintendo Switch

E3 2017: FIFA 18 opět přinese příběhový mód. Kromě verze pro Nintendo Switch

Není roku bez fotbalové hry

Náš herní vesmír pracuje se třemi nekonečnými jistotami: lidskou stupiditou, bezplatným trialem pro WinRar a sportovním blokem na konferencích EA, který většinou skončí ukázkou lepších animací lepších animací noh a realističtější fyziky míče. Letošní ročníky evergreenových sportovních her ale dostanou i něco navíc.

FIFA 18 se letos vrátí s příběhovým módem The Journey. Opět se ujmete role fotbalisty Alexe Huntera, s nímž se pokusíte probojovat do vyšších příček fotbalové ligy. Kampaň Hunter Returns naváže na události z předchozího ročníku, samotný příběh ale nebyl kdovíjak hvězdný a rozhodně nepatří mezi důvody, proč si zpětně koupit FIFA 17.

Fandové fotbalové série mnohem lépe slyší nové a dokonalejší animace hráčů, které díky aktualizovanému Frostbite enginu slibují novou úroveň responzivity. Hlavní tváří FIFA 18 je portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo. Hra by měla být dostupná s předstihem pro předplatitele EA a Origin Access od 21. září.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=GbK_Xw5BiSw” /]

Co se týče verze pro Nintendo Switch, ta musí oželet příběhový režim The Journey, Mimo to ale nabídne zbytek obsahu, přizpůsobený pro hybridní konzoli od Nintenda. Zakopat si můžete s kamarády přes internet i v lokálním mulťáku, v doku i v tabletovém režimu, s jediným Joy-Conem či na gamepadu. Možností, jak si užít fotbal, bude více než dost.

FIFA 18 vyjde 29. září tohoto roku pro PC, PS3, PS4, X360, XONE a již zmíněné Nintendo Switch.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=z_7Gz_RFLnE” /]

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 3BYJ4-0VBGC-GKY65

Source :

Tisková konference EA

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X