Domů » Články » Herní novinky » E3 2017: Nádherná plošinovka Ori and the Will of the Wisps naváže na první díl

E3 2017: Nádherná plošinovka Ori and the Will of the Wisps naváže na první díl

Kapesníčky připraveny

Microsoft nám na letošní E3 konferenci servíroval jeden velký titul za druhým. Mezi masou třiáčkových her si dokázalo u publika ukrojit svůj kousek pozornosti i pokračování populární plošinovky Ori and the Will of the Wisps. Už teď můžeme říct, že o krásnou grafiku, podmanivý soundtrack a dojemné momenty nebude nouze.

Hráči se opět vydají do čarovného lesa Nibel. Zatím se neví, co v kůži malého Oriho budeme řešit tentokrát, už z traileru ale srší emoce všemi stranami. Kromě ukázek herního prostředí v perfektně nakreslené a naanimované grafice jsme se dočkaly smutné sovičky, pozorující ostatky velkých opeřenců, zatímco ji Ori utěšuje.

Odhalení na konferenci Microsoftu doprovodil i živý výstup skladatele původního soundtracku hry, diváci i přítomní novináři v sále si tak mohli užít nový trailer za doprovodu klavírových tónů. O zvukovou stránku hry se nebojíme.

Žádných ryze gameplayových záběrů jsme se však při prezentaci bohužel nedočkali a kromě teaser traileru vývojáři žádné podrobnosti nezveřejnili. Jedinou související novinkou je oficiální soutěž o tričko s logem hry, tak alespoň můžete zkusit své štěstí.

Ori and the Will of the Wisps vyjde exkluzivně pro platformy Xbox One a Windows 10 Store, datum vydání není zatím známo.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=0a1c_ILvcjc” /]

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: RRY7Y-CWKGD-QYL50

0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kopEc

Diky za klic, jinak supr clanky

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X